שאלות נפוצות

אתר על מערכת ידידותית דינמית ופשוטה לשימוש, מערכת שקל מאד ללמוד ולהתרגל בשימוש בה.

הדבר בחלט אפשרי, כיום כל אחד עם מעט ידע טכני יכול לבנות לעצמו אתר באופן עצמאי, אך אם נשים לב קל להבחין איזה אתר נבנה באופן עצמאי ואיזה בצורה מקצועית, הסיבה לכך היא שגם למתמצאים בתחום הרבה פרטים קטנים באתר מעוררים בעיות שמכערות את הדף, נצרך ידע והשקעה כדי ליצור אתר מושקע וידידותי למשתמש.

חווית המשתמש באתר מושפעת באופן ישיר מהתכנון איך האתר יציג את התוכן שאנו רוצים לעניין בו, כדי שלקוח ישאר באתר ויתעניין במוצר או בחומר שאנו רוצים לעניין אותו יש צורך במחשבה ואיתור מי הם הלקוחות שלנו במדיה ואיך אנו עונים על צרכיהם באתר .

בהחלט, כל האתרים רספונסיביים ומותאמים לכל צורות השימוש, מחשב, סמראטפון וטאבלט.

זו שאלת השאלות המבדילה בין ההצעות לבניית האתר שתקבלו בכל מקום, בדומיין שלא בבעלותכם אין לכם אפשרות ביום מן הימים להתנתק מבונה האתר, הדומיין שהוא בעצם הכתובת שבה מכירים אתכם איננו שייך לכם, נתקלנו בהרבה לקוחות שרצו לשנות את האתר שלהם אך לא היתה להם אפשרות לעזוב את החברה שבנתה להם את האתר, וכמובן ששינוי בווריאציה כזו עולה בהתאםדומיין בבעלותכם מבטיח שהכתובת שלכם היא באמת שלכם ואין לכם התחייבות כלפי מי שבנה את האתר.

בהחלט, יש באתר חוברת הדרכה ראשונית להתמצאות, בחלק מהתוכניות גם תנתן הדרכה מפורטת יותר באופן אישי.

אכן כן, מלבד בתוכנית 150 שח לחודש האתר נתון בידכם בלבד ואין שום התחייבות כלפינו, האחסון הוא שרות בלבד, כך תוכלו להיות רגועים שהאתר פעיל ובידיים טובות, אך אם תרצו תוכלו לאחסן אותו בכל מקום שבו תחפצו.

לא, ניתן לעבור בין התוכניות גם אחרי שהתחלנו בתהליך העבודה, בניכוי 20 אחוז מהתשלום שבוצע כבר.